Vektörel Bilişim, yazılım kursları ile sektördeki başarılarına her geçen gün yenilerini eklemektedir. Kurumumuzdan alacağınız eğitimler ile kurumsal firmalarda önemli pozisyonlarda iş imkânlarına sahip olabilir, kazancınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz.

150 saat ders ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenen etüt sayıları ile kurumumuzdan iyi bir yazılım eğitimi alarak mezun olursunuz. Kurumumuz, ücretsiz eğitim tekrarı garantisi vermesi ve dersleri kayıt altına alarak sonradan izlenebilmesine imkân sağlaması yönüyle sektördeki birçok yazılım kursundan olumlu anlamda ayrılmaktadır. MEB Onaylı Programcılık Sertifikasına sahip olarak mezun olduğunuz kurumumuzda alanında 25 yıllık tecrübeye sahip eğitmenlerden eğitim alma fırsatı bularak alana hâkim bir şekilde mezun olur ve bu artılar ile sektöre atılırsınız.

Vektörel Bilişim Microsoft C# .NET Core Yazılım Kursu; dünyada en yaygın olarak kullanılan ve en popüler programlama dillerinden olan C# Programlama Dilini, yazılım geliştirmede kullanılan yine dünyada en popüler yazılım geliştirme frameworklerini, Microsoft'un geliştirmiş olduğu sunucu tabanlı web teknolojileri olan ASP.NET Core ve ASP.NET MVC'nin özelliklerini kapsar. Veritabanı sistemlerinde ise yine dünyada en yaygın olarak kullanılan Microsoft SQL Server ve PostgreSQL veritabanı sistemlerinde programlama yapmayı ve web servis geliştirmeyi kapsar. Microsoft Yazılım Kursu MCSD (Microsoft Certified Solution Developer) C# programlama dili ile başlar. Değişken, döngü, operatör, fonksiyon method gibi kavramlar öğretilir. Ardından nesne yönelimli programlama dili teknikleri olan katılım, kapsülleme ve polymorphism kavramları en ince ayrıntısına kadar öğretilir. Tüm yazılım süreci katmanlı mimari yapısı göz önüne alınarak oluşturulur. Bu eğitimde MSSQL Server konuları işlenir, SQL Sorgulama dili öğretilir. Web Tasarım bölümü ikiye ayrılır. Birincisi Frontend kısmı olan HTML, CSS, JavaScript konuları işlenerek katılımcının web arayüz tasarımı yapması sağlanır. Ardından MVC .NET Core ve Entity Framework teknolojileri kullanılarak Backend kısmına ilişkin konular en ince ayrıntısına kadar öğretilir. En son aşamada Web API konuları işlenerek yapılan yazılımların farklı yazılımlarla entegrasyonu sağlanır.