Yazılım Kursu
CUMARTESİ - PAZAR ( ÖĞLEN)
(14:00 - 18:00)
KURS PUANI 4.8 (29 YORUM)
11
ARALIK
2021
%
Ekstra
29 İndirim
150
SAAT
100%
BAŞARI
CANLI
DERS
Peşin Fiyatına
1.300 x 5
Taksit İmkanı
6
MART
2022
Bu Fiyat İçin
Son -17 Gün
9200
6500

Bu ünitede C# programlama dilinin temelleri öğretilir. Console uygulamaları yapılır. Değişken, döngü, operatör, karar yapıları, fonksiyon, method, tip dönüşümleri, diziler gibi programlama kısmının tümü öğretilir. Ayrıca bu ünitede temiz kod nasıl yazılır, visual studio nasıl etkin şekilde kullanılır gibi kurs boyunca sürekli kullanılacak uygulamalar eksiksiz şekilde öğretilir ve uygulaması yaptırılır.

Yazılım'da sınıf kavramı nedir, kullanım amacı nedir ve sınıflar nasıl kullanılır konuları bu ünite içerisinde öğretilir. Sadece programlama dilini bilmek yeterli olmaz, programlama dilini hangi kurallara göre yazdığımız çok önemlidir. Bu ünite içinde kütüphanelerle nasıl çalışılacağı en ince ayrıntısına kadar öğretilir. Ardından Nesne tabanlı programlama dili teknikleri en baştan itibaren öğretilir.. Öncelikle kalıtım ilkesi ile başlanır. Ardından kapsülleme ilkesi öğretilir. En sonda ise Polymorphism tekniği öğretilir ve bolca uygulama yaptırılır.

Temel C# programlamayı öğrenen öğrenci artık C# programlama dilinin derinliklerine inmeye hazırdır. Bu ünite içerisinde kullanıcı tarafından tanımlanmış özel tiplerin nasıl oluşturulacağı öğretilir. Ardından Generic yapılar, koleksiyon, delegate, attribute, reflection konuları öğretilir. En çok kullanılan design pattern'ler öğretilir. En sonunda LinQ to Object ile ünite tamamlanır.

Bu ünitede sıfırdan bir veritabanı oluşturulur, oluşturulan veritabanı mevcut yazılıma entegre edilir. Yazılım üzerinden veritabanına veri gönderilir, güncellenir, silinir ve SQL sorgulama dili yardımıyla veritabanından istenilen bilgiler yazılıma çekilir. Burada Triggers, transaction, yedekleme işlemleri gibi pek çok veritabanı işlemleri en ince ayrıntısına kadar öğretilir.

Bu ünite frontend konualrından oluşmaktadır. HTML, CSS ve JavaScript konuları sıfırdan bir web arayüzün tasarımlanması için kullanılır. tasarımı yapılan web arayüz artık geliştireceğimiz yazılıma uyarlanabilir halde olmalıdır.

Bu kısımda backend konuları işlenir. View engine, shared yapılarrouting helper gibi StartUp.cs Dosyası Yapılandırma gibi konular en ince ayrıntısına kadar işlenir. Bu üniteye kadar öğrenilen tüm konuların büyük çaplı bir proje kapsamında artık uygulama zamanı gelmiştir. Dolayısıyla bu ünite çok önemlidir. Veri Transfer Yöntemleri ve Durum Yönetimi bu ünite içerisinde işlenir. JQuery Ajax ve Entity FrameWorks Code First konuları tamamlandıktan sonra ASP.NET CORE MVC Proje Uygulaması başlar. Tüm öğrenciler bu noktadan itibaren kendi projelerine odaklanırlar, Artık eğitmen tamamen proje koçluğu yapmaya başlar.

Service nedir ne işe yarar ile başlayan ünite OK, Not Found, UnAuthorized, Conflict, GET, POST, PUT, DELETE konuları ile devam eder. bu ünite içerisinde farklı yazılımlarla kendi projemizi haberleştirmek için gerekli konular öğretilir. Bunun için Authorization ve Authentication konuları en ince ayrıntısına kadar öğretilir.

Angular nedir ile başlayan ünite Microsoft teknolojisi olmamasına rağmen yazılım şirketlerinde kullanımı yaygınlaşmaya başladığı için bu eğitim içerisine dahil edilmiştir. Bu ünitede Node.js ve Visual Studio Code Kurulumu öncelikle öğretilir. Ardından Angular CLI, Component, Module, InlineTemplate, OneWay Binding, TwoWayBinding, NPM Paket Yönetimi, ngIf-else, ng-For, Pipe, EventBinding, Routing, Template Driven Form, Reactive Form, Authorization, Local Storage, BackEnd Olarak Web API Kullanmak konuları en ince ayrıntısına kadar öğretilir.

Aralık Ayı Eğitim Takvimi
Kurs Tarihi / Günleri Saatleri Ücret Bilgi
Cumartesi - Pazar ( Öğlen)
11.12.2021 - 06.03.2022
14:00-18:00
9200
6500
Pazartesi- Çarşamba-Cuma
20.12.2021 - 01.04.2022
18:30-21:30
9200
6500

BURAYA TASARIM YAPILMAMIŞ, TASARIMI YAPILACAK

Kurumsal pek çok projede dünyada en fazla kullanılan dil C# dilidir.

Dünya üzerinde en çok kullanılan diller Python, Java ve C#'dır. Bu dillerin birbirlerine göre avantaj ve dezavantajları mevcuttur. C# programlama dilinin arkasında Microsoft olduğu için kullanılan IDE Visual Studio'dur Dolayısıyla kod yazarken büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu açıdan en güçlü diller arasında C# mutlaka bulunur.

Bilgi İstek Formu

CUMARTESİ - PAZAR ( ÖĞLEN)
(14:00 - 18:00)
KURS PUANI 4.8 (29 YORUM)
11
ARALIK
2021
%
Ekstra
29 İndirim
150
SAAT
100%
BAŞARI
CANLI
DERS
Peşin Fiyatına
1.300 x 5
Taksit İmkanı
6
MART
2022
Bu Fiyat İçin
Son -17 Gün
9200
6500

Başarı Hikayesi

Sezer Uysal
Yazılım Uzmanı
01.09.2020

Çok kaliteli bir eğitim aldım. Özellikle uygulama yapılması çok önemliydi benim açımdan. Şuan bir yazılım şirketinde takım lideri olarak çalışıyorum.

Öğrenci Çalışmaları

Mahmut Kocabey
10.01.2021
Öğrenci
C# .NET Core Yazılım Kursu
Resim Açıklama